رازهای زیبایی و جوانی ن ترک

ن ترکیه به حمام هایی می روند که به حمام ترکیه معروف است و از قرن ها پیش متداول است. این حمام نه تنها پوستشان را صاف و ابریشمی می کند بلکه باعث باز شدن منافذ پوست برای تعریق هم می شود. یک صابون خاص سیاه وجود دارد که تقریباً در همه جای دنیا در دسترس است و باعث پاک کردن عمیق پوست شده و مثل اسکراب عمل می کند. با استفاده از این صابون خواهید دید که پوست مرده تان شسته شده و جای آن را پوست تازه و جدید می گیرد.

رازهای زیبایی ن اسپانیا

این نکته را از خانم های اسپانیایی بیاموزید. آنها برای خلاصی از تیرگی دور چشم چه می کنند؟ اگر ورقه های خیلی نازک سیب زمینی را برای 10 دقیقه روی چشمتان قرار دهید از حلقه های دور چشم خلاص می شوید! به همین سادگی

کره ای ها از شیر برای پاک کردن صورت استفاده می کنند و معتقدند شیر به نرم و لطیف شدن پوست کمک می کند. آنها برای این کار مقداری شیر کم چرب یا پرچرب را در کاسه ای بریزید و به کمک پنبه روی صورت بمالید. 15 تا 20 دقیقه صبر کنید تا شیر روی صورت خشک شود بعد آن را آب بکشید و از یک کرم مرطوب کننده استفاده کنید.

رازهای زیبایی به سبک ن ژاپن

ن ژاپنی دارای پوستی زیبا هستند. راز آنها چیست؟ آنها از روغن درخت کاملیا برای همه چیزاستفاده می کنند از جمله برای خلاص شدن از چین و چروک، پس از زایمان، جوان سازی و رساندن مواد مغذی به مو و تسکین دهنده سوختگی. با تشکر از این خانم ها، من تا به حال هیچ چیز درباره کاملیا نمی دانستم!!

ن برزیل

ن برزیلی یکی از بهترین اندام ها را در جهان دارند، بنابراین اگر بگویند چگونه می توان با سلولیت مبارزه کرد، من به حرفشان اعتماد می کنم! فکر می کنید رازشان در چیست؟ آنها ماسه را به بدنشان می مالند، که باعث تحریک پوست شده وبه از بین بردن سلولیت کمک می کند.

رازهای زیبایی ن دنیا

ادامه مطلب

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها